nasz zespół

Kompetencje zawodowe to rzecz niepodlegająca dyskusji  i wszyscy nasi lekarze poza wiedzą wyniesioną z uczelni ciągle przeznaczają czas na szkolenia, edukację i pogłębianie doświadczenia.

Skompletowanie jednak całego zespołu, który będzie profesjonalny, przyjazny i  pomocny pacjentom zajmuje sporo czasu i asi wieloletni pacjenci to wiedzą najlepiej.

 

lekarzami w zespole są:

 

dr Wojciech Ryncarz

dr Karol Kalka

dr Katarzyna Kurtyka–Jękot

dr Beata Ziętek - Saja    ( ortodoncja )

dr Mateusz Macionczyk

dr Bartłomiej Górski ( periodontologia ) 

 

 

Przy dzisiejszych technologiach leczenie dentystyczne wymaga nie tylko pracy lekarza, ale również ciągłej opieki higienistki. Staramy się widzieć każdego pacjenta co najmniej dwa razy w roku na profesjonalnej higienizacji i kontroli. W ten sposób możemy pomóc uniknąć kosztownych procedur, kiedy to działamy dopiero w sytuacji awarii czy większego problemu, którego pacjent nie zauważyłby sam.

asystują przy zabiegach i dbają o higienizację: 

Agata Szymańska

Sylwia Chmielewska

Krzysztof Bułach

Marcin Jarząbek

 

 

Pacjent to nie są po prostu zęby i dziąsła, ale osoba która  w zaufaniu oddaje się pod naszą opiekę. Naszym sukcesem jest to, że wiele osób, które dorastały z nami, teraz przyprowadzają do nas swoje dzieci. Atmosfera jaka zawsze towarzyszyła naszym placówkom jest bez wątpienia kluczem to tego sukcesu.
Miejscem gdzie krzyżują się wszystkie drogi jest recepcja. To tutaj pacjent otrzymuje pierwszą odpowiedz na wiele pytań jak tez pomoc w planowaniu spotkań również w sytuacjach awaryjnych.

Zarówno Adrian jak i Lidia oraz Ola starają się, aby wygospodarować czas dla każdego, otoczyć go serdeczną opieką i dać poczucie bezpieczeństwa.  Ich nabyte doświadczenie stomatologiczne pozwala dać pomocne i dokładne informacje zanim dojdzie do wizyty u lekarza.

w recepcji spotkacie Państwo:

Adriana Bieńkowskiego

Lidię Rządkowską

Olę Prezgot