Zespół PROIMPLANT

Nasza pasja dla Twojej satysfakcji. Przeczytaj o naszych specjalistach:

 

Asysta

 • Marcin Kubaszewski
 • Marcin Jarząbek
 • Natalia Obrębska
 • Aleksandra Prezgot
 • Shahab Shahabi Zibad
 
Higienizacja:
 • Krzysztof Buach
 • Agata Szymańska
 
Recepcja:
 • Monika Lewińska
 • Anna Andrychowska
 
Meneger kliniki PROIMPLANT
 • Adrian Bieńkowski

proimplant_wojciech_ryncarz

dr WOJCIECH RYNCARZ - jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy-pionierów, którzy w Polsce wprowadzili w codziennej praktyce leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku, a swoje prace rozpoczynał na implantach Straumann i do dziś jest to podstawowy system w jego praktyce.

Jeden z członków-założycieli Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Dr Ryncarz nie tylko poszerza swoje kompetencje zawodowe, ale również zajmuje się dydaktyką, przekazując swoją wiedzę następnym pokoleniom lekarzy. Uzyskał tytuł Master of Science w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej na Uniwersytecie we Frankfurcie oraz ukończył pełen program Studium Podyplomowego Kois Center – Seattle, USA

proimplant_zbyszek_dziel

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyłem w 2011 r. Określiłbym się jako pasjonata swojego zawodu, który nieustannie dąży do optymalizacji procesu leczenia. Wykonuję leczenie z zakresu protetyki, rehabilitacji stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.

Współpraca z całym zespołem medycznym Proimplant oraz centrum rehabilitacji Arena Med, umożliwia mi prowadzenie kompleksowych terapii interdyscyplinarnych, od diagnozy aż po rekonstrukcję. Za najważniejszy aspekt swojej pracy uważam precyzję - zarówno na etapie działań diagnostycznych, jak i w trakcie wykonywania uzupełnień. Wykorzystanie zaawansowanych metod adhezyjnych, w izolacji pola zabiegowego, umożliwia uzyskanie efektu zbliżonego do harmonii natury. Techniki pracy uczyłem się od mistrzów jakimi dla mnie byli między innymi dr. Marcin Krupiński, dr. Maciej Żarow czy dr. Karol Babiński.

proimplant_michal_guzek

Osteopata, dyplomowany terapeuta manualny, magister fizjoterapii.

Specjalizuje się w diagnostyce i rehabilitacji:

 • dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego (TMD),
 • szyjnopochodnych bólów głowy (CH)
 • pourazowej niestabilności odcinka szyjnego (WAD).

Praktyk, ma na koncie ponad 5 tys. procesów rehabilitacji osób z pourazową niestabilnością odcinka szyjnego, bólami głowy i dysfunkcjami stawu skroniowo-żuchwowego. W swojej pracy od ponad 10 lat wykorzystuje aparat USG do diagnostyki i planowania procesów terapeutycznych. Jestem autorem i współautorem artykułów naukowych publikowanych w prasie polskiej i międzynarodowej.

Hubert

Absolwent certyfikowanych kursów z zakresu emisji głosu i impostacji oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Rowickiego w Żywcu. Specjalizuje się w logopedii ogólnej.

Prowadził zajęcia indywidualne oraz grupowe między innymi dla Akademii Liderów Rzeczypospolitej czy Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych. Na co dzień głównie współpracuje z osobami pracującymi głosem, opierając swoją praktykę o autorską metodę kształcenia głosu i mowy. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu logopedii artystycznej z efektywnymi technikami autoprezentacji i budowania wizerunku głosem.

W Akademii Retoryki prowadzi również zajęcia z zakresu retoryki i krytycznego myślenia dla dzieci. Prywatnie pasjonat skrzypiec i aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach zajęć z zakresu emisji głosu i wystąpień publicznych współpracuję z osobami na co dzień pracującymi głosem (dziennikarze, prawnicy, liderzy). Uczę komunikacji i autoprezentacji. Uświadamiam, że głos to jeden z najważniejszych elementów budowani...

proimplant_tomek_kaczynski

Dr n. med. Tomasz Kaczyński ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

W latach 2015-2020 zaangażowany w pracę kliniczną i naukowo-dydaktyczną w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Studia doktoranckie oraz szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie periodontologii odbył w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 roku obronił w wyróżnieniem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W 2020 roku zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty.

Autor 24 publikacji naukowych w czasopismach krajowych i międzynarodowych. W 2012 roku uzyskał stypendium naukowe na staż zagraniczny w Selcuk University w Turcji. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w krajowych, ale przede wszystkim, międzynarodowych zjazdach i konferencjach. Swoje umiejętności w dziedzinie i...

proimplant_damian_michalski

Mistrz tech.dent.  Absolwent Mistrza Techniki Dentystycznej w Handwerkskammer Dortmund. Dyplom Mistrzowski obronił 11 lutego 2009 r. W 2013 r. ukończył Curriculum CMD z leczenia stawów skroniowo- żuchwowych w Amtzell w Niemczech.

Od tamtej pory z sukcesem wykonuje pomiary pacjentów za pomocą cyfrowego aksjografu KaVo Arcus Digma 2.0., dzięki któremu można w 100 % skutecznie zdiagnozować dysfunkcje u pacjenta. Wyniki pomiarów wykorzystuje do rehabilitacji pacjentów, projektując indywidualne szyny „cyfrowe” oraz do pełnych rekonstrukcji zgryzu. Ma 20 lat doświadczenia w zawodzie, zawsze pracując ramię w ramię z lekarzem dentystą i pacjentem. Opracował sprawdzony protokół postępowania od badania do szyny i od szyny do pełnej rekonstrukcji.

Również w przypadkach po leczeniu ortodontycznym koryguje zgryz habitualny. Specjalizuje się w artykulacji, dysfunkcjach ssż, implantoprotetyce, pracach kombinowanych. Prowadzi szkolenia dla lekarzy i techników dentystycznych z...

proimplant_marek_olejniczak

absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym w roku 1994. W latch 1993 i 1994 odbył staże przed- i podyplomowe w The Queens University of Belfast, Dental School University College London Hospital i Guy’s and St. Thomas Hospitals w Londynie.

W roku 1997 pracował jako asystent w Kantonsspital Aarau w Szwajcarii na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Rekonstrukcyjnej. Przez 10 lat pracował jako Akademia asystent naukowo-dydaktyczny w, Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego w Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie w roku 1998 został Specjalistą I° ze stomatologii ogólnej a w roku 2004 specjalistą Stomatologii Dziecięcej. W roku 2003 obronił z wyróżnieniem doktorat na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończył w roku 2008 Nukleus będący Akademią Zarządzania Medicover przygotowanego dla kadry zarządzającej w placówkach medycznych. Jest członkiem założycielem Polskiej Akad...

proimplant_marta_siewert_gutowska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyła w 2009r. W latach 2010-2017 odbywała staż specjalizacyjny w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM. W 2017r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Prowadzi na Instagramie profil @chirurgiaszczekowotwarzowa

Obecnie nadal pracuje w Klinice na stanowisku starszego asystenta. W latach 2013-2015 ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Zawodowo zajmuje się chirurgią szczękowo-twarzową, chirurgią stomatologiczną i implantologią. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu chorób stawów skroniowo-żuchwowych.

Fellow ITI (International Team for Implantology) i Dyrektor ITI Study Club Powiśle. Szkoleniowiec...

proimplant_iga_wojniak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się endodoncją mikroskopową. Stara się, by jej leczenie było minimalnie inwazyjne, a wizyty jak najbardziej komfortowe i bezpieczne dla pacjenta.  Poszerza swoje umiejętności i wiedzę na kursach i konferencjach.

W wolnych chwilach jeździ palcem po globusie i stawia przed sobą nowe cele. 

proimplant_beata_zieta

Specjalista ortodonta od 2009r. Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Od czasu ukończenia studiów zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych zarówno aparatami stałymi jak i systemami nakładkowymi.

Jest certyfikowanym lekarzem metody Invisalign. Ukończyła podyplomową szkoły FACE z zakresu ortodoncji czynnościowej opartej na estetyce twarzy pacjenta, stabilnej pozycji żuchwy w stawie skroniowo-żuchwowym, prawidłowej relacji zwarciowej i leczeniu zespołowym.

Lubi zdobywać nowe umiejętności z dziedziny ortodoncji i wprowadzać je do leczenia. Pasjonuje się również muzyką oraz sportem. Ceni sobie aktywny tryb życia, odpoczywa w ruchu.