MediRaty logo

MediRaty są systemem finansowania ratalnego, skierowanym do pacjentów, opłacających zabiegi w prywatnych i komercyjnych placówkach medycznych. Za pomocą MediRat można opłacić zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej czy dermatologii.

Łatwość w obsłudze, szybkość realizacji oraz skrócona weryfikacja zdolności kredytowej są podstawami, dla których coraz większe grono pacjentów decyduje się na tę metodę finansowania zabiegów.

Jak to działa?
W celu skorzystania z systemu MediRaty, trzeba wykonać jedynie trzy kroki:

  1. Telefoniczna weryfikacja zdolności kredytowej z konsultantem (około 4 min). 
  2. Podpisanie umowy z kurierem w dogodnym czasie i miejscu, dzięki czemu uruchomiony zostanie system finansowania.
  3. Zapisanie się na zabieg u wybranego lekarza. 

Przed kontaktem z konsultantem możliwe jest również skorzystanie z formularza lub kalkulatora, za pomocą których można obliczyć raty. Formularz znajduje się pod linkiem www.mediraty.pl/formularz/ , natomiast kalkulator znajduje się poniżej. 
W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę www.mediraty.pl  lub www.mediraty.pl/jak-to-dziala/ 

KOSZTY LECZENIA

Podczas planowania leczenia lekarz prowadzący przedstawia pacjentowi wszelkie dostępne informacje o możliwych do zastosowania w jego przypadku metodach, przedstawia zalety i wady każdej z nich. Dialog z pacjentem na tym etapie jest czynnikiem bardzo istotnym - każda ze stron może się wycofać z zaplanowanego leczenia, jeżeli przewiduje wystąpienie jakiś problemów.

W przypadku dużych prac protetycznych lub implanto-protetycznych czasami może dojść do konieczności użycia dodatkowych materiałów lub rozwiązań technicznych, ale rozbieżności nie przekraczają 10% szacowanej sumy. Trzeba też pamiętać, że indywidualne wyceny prac obowiązują kilka miesięcy. Zwlekając z ich rozpoczęciem musimy liczyć się ze zmianą warunków w jamie ustnej oraz możliwym wzrostem cen.

 

 Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych ( IOD ):

  1. drogą e-mail: iod@proimplant.pl
  2. pisemnie na adres ARGUS Sp. z  o.o.  ul. Śniegockiej 8/103, 00-430 Warszawa

Regulamin kliniki Proimplant