Nasza pasja dla Twojej satysfakcji. Przeczytaj o naszych specjalistach:

Asysta

  • Marcin Kubaszewski
  • Kateryna Hladush
  • Małgorzata Jałkiewicz
  • Katarzyna Krasucka
 
Higienizacja:
  • Krzysztof Bułach
  • Agata Szymańska
 
Recepcja:
  • Piotr Radziszewski
 
Manager kliniki PROIMPLANT
  • Adrian Bieńkowski

proimplant_wojciech_ryncarz

dr WOJCIECH RYNCARZ - jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy-pionierów, którzy w Polsce wprowadzili w codziennej praktyce leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku, a swoje prace rozpoczynał na implantach Straumann i do dziś jest to podstawowy system w jego praktyce.

Jeden z członków-założycieli Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Dr Ryncarz nie tylko poszerza swoje kompetencje zawodowe, ale również zajmuje się dydaktyką, przekazując swoją wiedzę następnym pokoleniom lekarzy. Uzyskał tytuł Master of Science w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej na Uniwersytecie we Frankfurcie oraz ukończył pełen program Studium Podyplomowego Kois Center – Seattle, USA

Dr Wiktor Lisiakiewicz - Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010 roku. Przez wiele lat pracował jako asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej w Warszawie i z pasją przekazywał tam swoją wiedzę oraz umiejętności studentom wydziału lekarsko – dentystycznego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, ale przede wszystkim wspaniały, ciepły człowiek i lekarz. Zawsze dokładny i precyzyjny, a przy tym miły i skromny. W Proimplant zajmuje się rekonstrukcją zwarcia, protetyką oraz implanto-protetyką.

Dr Anna Olender - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z jednym z najlepszych wyników na roku. Aktywna działaczka wielu kół naukowych. Kilkukrotna laureatka stypendium naukowego, a także finalistka ogólnoświatowego konkursu w zakresie stomatologii estetycznej Global Clinical Case Contest. Odbyła staże m.in. w klinikach w Bukareszcie i w Przychodni Wojskowej Akademii Technicznej. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Doktor Anna na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania w stomatologii oraz poszerza swoją wiedzę i umiejętności. W pracy najważniejsza jest dla niej współpraca z pacjentem oraz dokładność. W wolnej chwili uwielbia podróżować i szlifuje język hiszpański.

Dr Marta Turek  - Absolwentka Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Regularnie poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Z dużą empatią i cierpliwością traktuje każdego pacjenta i dokłada wszelkich starań, by wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, implantoprotetyki oraz endodoncji pod mikroskopem. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej.

Dr n. med.  Marek Olejniczak - absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym w roku 1994. W latach 1993 i 1994 odbył staże przed- i podyplomowe w The Queens University of Belfast, Dental School University College London Hospital i Guy’s and St. Thomas Hospitals w Londynie. W roku 1997 pracował jako asystent w Kantonsspital Aarau w Szwajcarii na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Rekonstrukcyjnej. Przez 10 lat pracował jako  asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego w Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie w roku 1998 został Specjalistą I° ze stomatologii ogólnej a w roku 2004 specjalistą Stomatologii Dziecięcej. W roku 2003 obronił z wyróżnieniem doktorat na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończył w roku 2008 Nukleus będący Akademią Zarządzania Medicover przygotowanego dla kadry zarządzającej w placówkach medycznych. Jest członkiem założycielem Polskiej...

Dr Tomasz Kowalski  - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zakochany w chirurgii od pierwszej usuniętej ósemki. Od 5 lat zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach. Zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu, dbając, aby każdy zabieg wykonany był bezboleśnie i z jak największą dokładnością.

Dr Alicja Lisiakiewicz jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskała dyplom lekarza dentysty w 2009 roku. Uczestniczyła w wielu kursach i sympozjach, również zagranicznych dotyczących stomatologii estetycznej i periodontologii ( m.in. curriculum periodontologiczne "periopraktyk", europerio 2022). Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu periodontologii w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W naszej klinice specjalizuje się w tworzeniu interdyscyplinarnych planów leczenia, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz niechirurgicznym leczeniu chorób przyzębia.

 

Jest również koordynatorem pracy lekarzy oraz opiekunem pacjenta.

Dr Beata Ziętek - Saja - specjalista ortodonta od 2009r. Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Od czasu ukończenia studiów zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych zarówno aparatami stałymi jak i systemami nakładkowymi. Jest certyfikowanym lekarzem metody Invisalign. Ukończyła podyplomową szkoły FACE z zakresu ortodoncji czynnościowej opartej na estetyce twarzy pacjenta, stabilnej pozycji żuchwy w stawie skroniowo-żuchwowym, prawidłowej relacji zwarciowej i leczeniu zespołowym. Lubi zdobywać nowe umiejętności z dziedziny ortodoncji i wprowadzać je do leczenia. Pasjonuje się również muzyką oraz sportem. Ceni sobie aktywny tryb życia, odpoczywa w ruchu.

Dr hab. n. med.  Anna Skurska - ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku w 2005 roku. Od 2006 roku jest pracownikiem Zakładu Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2012 roku pełni w nim funkcję adiunkta. Jest członkiem zespołów badawczych, prowadzących liczne projekty naukowe w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2009 roku obroniła pracę doktorską pt.: „ Ocena wpływu ozonoterapii na stan kliniczny przyzębia oraz stężenia wybranych MMP w ślinie pacjentów z agresywnym i przewlekłym zapaleniem przyzębia”, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W 2011 roku zdobyła tytuł specjalisty w zakresie periodontologii. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji oraz doniesień zjazdowych w kraju i za granicą. W ramach tej działalności otrzymała nagrodę Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku za osiągnięcia naukowe w roku...

Dr Magdalena Kawula - Absolwentka Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w endodoncji oraz stomatologii estetycznej i w tym kierunku rozwija wiedzę i umiejętności. Poprzez udział w kursach i sympozjach na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym oraz endodontycznym pod mikroskopem. Zwraca uwagę na kompleksowe leczenie i edukację pacjenta. Dzięki temu rozwiązuje problem, a nie leczy jedynie objawy. Cierpliwością i serdecznym uśmiechem niejednego pacjenta wyleczyła ze strachu przed dentystą.

Dr Justyna Kowalczyk -

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na co dzień zajmuje się leczeniem zachowawczym, odbudową estetyczną oraz endondoncją. Od 2010 r. nieustannie prowadzi leczenie w powiększeniu mikroskopu, w którym się specjalizuje.

Doświadczenie zdobywała pracując w renomowanych warszawskich gabinetach oraz jako pracownik naukowy w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest autorką kilku prac naukowych z zakresu innowacyjnych metod leczenia.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziom stale podnosi kwalifikacje na kursach, szkoleniach oraz konferencjach specjalistycznych.

 

W procesie leczenia stawia na osiągnięcie najlepszych możliwych rezultatów oraz satysfakcję Pacjenta.